Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pěkně se oblečte, kupte nějaké ptákoviny a vyrazte na oslavu

ptákovinyJe krásný večer, vy jste krásná (jako vždy) a nemáte co dělat. Sedíte klasicky při fb, odepisuje svým přítelem, sem tam se podíváte na email případně si prohlížíte nějaké krásné oblečení, kostýmy v internetových obchodech a tímto strávíte klidně několik hodin. Jaký to má smysl? Zábava s kamarády vás možná láká méně ale určitě byste ji neměli úplně omezovat a to že vás zajímá vaše práce je jen vaše výmluva. Jdete si lehnout a uvažujete co budete dělat zítra.

 
Ráno vstáváte a ještě si neuvědomujete že vás možná čeká opravdu velmi pěkně strávený den. Venku je velmi pěkně a slunečno. Vy to víte až teď protože jste jen teď vstali ze své teplé postele. Jako první co uděláte je zapnutí vašeho pc a okamžité shlédnutí fb. Všimnete si že má vaš velmi dobrý kamarád dneska narozeniny a zároveň si všimnete zprávu kde vás na tuto oslavu srdečně zve. Je načase to oslavit řeknete si. Oh, musím mu koupit dárek.
 
Co mu ale koupím? Všichni kupují různé zábavné ptákoviny a mě nenapadá nic jiného, tak mu koupím nějakou i já. Celý den presurfujem shlédnutím Ptákoviny na internet a hledám něco co by se mu hodilo a líbilo. Nakonec jsem to našla. Byla to zábavná skládačka karet. Vím velmi dobře že má velmi rád kouzla a toto ho určitě nadmíru potěší. Vždyť se to líbí i mně. Den mi zběhl jako voda a jen co jsem se nazdala byl tu večer a vyrazila jsem na oslavu ke svému kamarádovi. Dopadlo to nadmíru dobře, kamarád se velmi potěšil svému dárku a dost jsme se bavili. Určitě si to velmi ráda zopakuji. Už se ale těším na svou postel. Mám velmi ráda spánek.
 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12248
Měsíc: 155
Den: 3